Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Особливості вступної кампанії до Університету ДФС України у 2017 році

2017-05-31

У зв’язку з початком 12 липня 2017 року вступної кампанії до вищих навчальних закладів України, інформуємо про зміни до порядку прийому на навчання до ВНЗ України та Університету Державної фіскальної служби України.

Прийом на навчання здійснюється в межах ліцензованого обсягу за спеціальностями (спеціалізаціями) відповідно до Переліку галузей знань і спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №266 (зі змінами).

Вступ на обрану спеціальність здійснюється на конкурсній основі за сертифікатами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти 2016 та 2017 років з відповідних предметів. Цього року вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання (крім осіб, які мають спеціальні права) подають заяви до ВНЗ з 12 до 26 липня 2017 року виключно в електронній формі.

На місця державного замовлення дозволено подавати 9 заяв на 4 спеціальності з зазначеною пріоритетністю, яка не може бути змінена. На контрактну форму навчання – кількість заяв не обмежується.

Додаткові матеріали:

Переваги навчання в Університеті ДФС Україні

Етапи вступної кампанії у 2017 році

Перелік спеціальностей

Детальнішу інформацію про вступ до Університету ДФС України можна отримати на сайті nusta.edu.ua

Дивіться також: Університет Державної фіскальної служби України запрошує на навчання