Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Університет митної справи та фінансів запрошує на навчання

2019-06-18

Університет митної справи та фінансів запрошує до вступу на навчання в магістратурі за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» галузі знань 26 «Цивільний захист» за денною та заочною формами навчання осіб, посада яких передбачає наявність профільної вищої освіти. Вступ можливий на основі ступеня бакалавра, магістра та освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки).

Особливістю спеціальності «Правоохоронна діяльність» є можливість вступу на навчання без єдиного вступного іспиту з іноземної мови (випробування за технологією ЗНО), лише за результатами складання в Університеті вступного випробування з іноземної мови та фахового вступного випробування з дисциплін циклу професійної підготовки (кримінальне право та процес). Для вступу на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), проводиться також додатковий іспит.

Повідомляємо, що прийом заяв та документів від вступників (для осіб, які здобувають повну вищу освіту вдруге за кошти фізичних і юридичних осіб) буде проводитися Приймальною комісією УМСФ в період з 17 по 25 червня 2019 року.

Додатковий комплексний іспит з фахових дисциплін – 6 липня 2019 року.

Вступне випробування з іноземної мови – 7 липня 2019 року.

Дата складання фахового вступного випробування з дисциплін циклу професійної підготовки – 20 липня 2019 року.

ДФС у Закарпатській області