Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Лист ГУ ДФС у Закарпатській області № 343

22.02.2016

Головне управління ДФС у Закарпатській області розглянуло лист щодо отримання довідки про уникнення подвійного оподаткування безпосередньо без участі української фірми і повідомляє наступне.

Відповідно до п.52.1 статті 52 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями, (далі – ПКУ) податкова консультація надається з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватись виключно платником податків, якому надано таку консультацію (п.52.2 ст.52 ПКУ).

Наказом ДПА України «Про підтвердження статусу податкового резидента України» №173 від 12.04.2002 року, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26.04.2002 року №399/6687, із змінами і доповненнями, (далі – наказ №173) затверджено форму довідки про підтвердження статусу податкового резидента України. Довідка видається за єдиною формою як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Відповідно до п.2 наказу №173 зазначену довідку видає державна податкова інспекція за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) на бланку державної податкової інспекції протягом 10 робочих днів з моменту подання письмового звернення такої особи.

Таким чином, для отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України до податкової інспекції за місцезнаходженням юридичної особи (місцем проживання фізичної особи) із письмовим зверненням повинна звернутися безпосередньо юридична або фізична особа – резидент України.

Інформаційно-довідковий департамент Державної фіскальної служби України надає відповіді на запитання платників податків з питань застосування податкового законодавства за телефоном 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) з 8.00 до 20.00 (крім суботи та неділі).

Заступник начальника

Головного управління                Ю.Ю.Сакалош

До списку