Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ЛЄДНІК ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ

Перший заступник начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області Радник податкової та митної справи І рангу

Народився 21 квітня 1974 року у с. Великі Кринки, Глобинський район, Полтавська область.

Закінчив у 2003 році Дніпропетровський університет економіки та права за спеціальністю "облік та аудит", кваліфікація - спеціаліст з обліку та аудиту.

У податковій службі працює з грудня 2000 року на посаді оперуповноваженого відділення з викриття злочинів в АПК оперативного відділу ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З липня 2001 року – оперуповноважений відділення по відслідкуванню доходів з фізичних осіб відділу по оперативному супроводженню збиткових підприємств ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З липня 2002 року – оперуповноважений відділу по організації боротьби з фіктивними суб’єктами підприємницької діяльності ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З вересня 2002 року – старший оперуповноважений відділу по організації боротьби з фіктивними суб’єктами підприємницької діяльності ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область;

З червня 2003 року – старший оперуповноважений відділення викриття злочинів в базових галузях економіки оперативного відділу ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З серпня 2003 року – заступник начальника відділення викриття злочинів в базових галузях економіки оперативного відділу ГВ ПМ Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З травня 2004 року – старший оперуповноважений в ОВС відділу по боротьбі з корупцією та безпеки в органах ДПС ДПА у Полтавській області.

З серпня 2004 року – старший оперуповноважений в ОВС відділу по боротьбі з корупцією та безпеки в органах ДПС УПМ з ОВ у Полтавській області.

З листопада 2006 року – заступник начальника Кременчуцької ОДПІ, Полтавська область.

З березня 2012 року – заступник начальника – начальник Комсомольського відділення Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Полтавської області Державної податкової служби.

З липня 2013 року – перший заступник начальника Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

З червня 2015 року – перший заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області, який координує діяльність підрозділів податкової міліції.

Наказом Державної фіскальної служби України від 5 грудня 2018 року призначений на посаду першого заступника начальника Головного управління ДФС у Закарпатській області, який координує діяльність підрозділів податкової міліції.

До списку