Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ПЕТРІЧЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області Радник податкової та митної справи I рангу

Народився у 1981 році у с. Ракошино, Мукачівського району Закарпатської області.

Закінчив у 2005 році Закарпатський державний університет, спеціальність – облік і аудит, кваліфікація – спеціаліст з обліку і аудиту.

У податковій службі працює з листопада 2005 року на посаді державного податкового інспектора відділу реєстрації та обліку платників податків Ужгородської МДПІ, м. Ужгород.

З квітня 2006 року – старший державний податковий інспектор сектору економічного аналізу та прогнозування Ужгородської МДПІ, м. Ужгород.

З квітня 2009 року – начальник відділу економічного аналізу, прогнозування та організації роботи з великими платниками податків ДПА у Закарпатській області, м. Ужгород.

З січня 2012 року – начальник управління прогнозування, аналізу, обліку та звітності ДПС у Закарпатській області, м. Ужгород.

З травня 2013 року – начальник координаційно-моніторингового управління Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

З квітня 2014 року – в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Наказом Державної фіскальної служби України від 11 вересня 2014 року №440-0 призначено начальником Головного управління ДФС у Закарпатській області.

До списку