Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Положення про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів

17.07.2013 -

ПОЛОЖЕННЯ

про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при

Головному Управлінні Міндоходів у

Закарпатській області

 

1.Загальні положення

1.1.Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному Управлінні Міндоходів у Закарпатській області (далі - Ініціативна група) - це  тимчасове об'єднання  зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства та фахівців структурних підрозділів Головного Управління Міндоходів у Закарпатській області (далі – Головного Управління), яке створюється для забезпечення організаційно-аналітичних заходів з підготовки та проведення зазначених зборів.

1.2.Членство у складі Ініціативної групи є добровільним.

1.3.До складу  Ініціативної групи можуть увійти представники інститутів громадянського суспільства, у т.ч.  громадських рад, що діяли при державних податковій та митних службах України, а також фахівці профільних  структурних підрозділів Головного Управління, на які покладено координацію роботи із взаємодії з громадськістю та здійснення правової оцінки діяльності Ініціативної групи.

1.4.Керівник Ініціативної групи обирається з числа громадськості шляхом відкритого голосування 2/3 голосів загального складу Ініціативної групи під час першого засідання цієї групи.

1.5.Ініціативна група у своїй діяльності керується цим Положенням, Законом України від 22 березня 2012 року №4572-VI "Про громадські об'єднання, Указом Президента України від 31 липня 2004 року №  854 "Про забезпечення умов для більш широкої участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" та постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 201О року №  996 "Про забезпечення участі громадськості  у формуванні та реалізації державної політики» та  іншими нормативно правовими актами  з питань діяльності громадськості.

2. Мета та завдання

2.1.Відпрацювання механізмів формування Громадської ради при Головному Управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

2.2. Здійснення організаційних заходів  з підготовки та проведення установчих зборів для формування  Громадської  ради при Головному Управлінні.

2.3.Розробка методичних рекомендацій щодо процедури проведення установчих зборів (визначення дати проведення, етапів підготовки зборів, формату зразка заяви та її додатків, встановлення порядку ведення зборів, обговорення  пропозицій  щодо головуючого на  зборах  та  порядку голосування, розгляд інших питань).

2.4. Визначення відповідальних за збір .заяв і додатків до них, а. також узагальнення наданих документів від інститутів громадянського суспільства,

які виявили готовність взяти участь у проведенні установчих зборів.

2.5.Підготовка аналітичних матеріалів до установчих зборів.

2.6. Розробка порядку денного установчих зборів, форми бюлетеня для голосування та інших документів, необхідних для організації та проведення установчих зборів.

2.7. Забезпечення  інформування  громадськості про склад Ініціативної групи, прізвище, ім'я  та контактні дані відповідальної  особи, відомості про діяльність Ініціативної  групи.

2.8. Підготовка  повідомлень про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі у них.

2.9. Проведення засідань Ініціативної групи з питань організації та проведення установчих зборів.

2.10. Підготовка протоколів засідань.

2.11. Підготовка та затвердження списку учасників установчих зборів.

3.Основні напрямки діяльності

3.1.Планування діяльності Ініціативної групи.

3.2.Здійснення організаційних заходів.

3.3.Забезпечення взаємодії з представниками інститутів громадянського суспільства та структурними підрозділами Головного Управління.

3.4.Підготовка аналітичних матеріалів.

 

4.Права та обов’язки членів Ініціативної групи

Члени Ініціативної групи мають однакові права та несуть рівну відповідальність за свої дії.

4.1.Беруть участь у діяльності Ініціативної групи.

4.2.Отримують інформацію про діяльність інститутів громадянського суспільства та обирають учасників установчих зборів.

4.3.Виконують доручення головуючого Ініціативної групи за результатами засідань.

4.4.Надають пропозиції з питань організації проведення установчих зборів.

4.5. Беруть  особисту участь в установчих зборах.

4.6. Здійснюють аналіз результатів роботи.