Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Положення про Ініціативну групу

09.12.2014 -

ПОЛОЖЕННЯ

про Ініціативну групу з підготовки установчих зборів

для формування Громадської ради

при Головному управління ДФС у Закарпатській області

1. Загальні положення

1.1. Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управління ДФС у Закарпатській області (далі – Ініціативна група) – це тимчасове об’єднання зацікавлених представників інститутів громадянського суспільства та фахівців структурних підрозділів Головного управління ДФС у Закарпатській області, яке створюється для забезпечення організаційно-аналітичних заходів з підготовки та проведення зазначених зборів.

1.2. Членство у складі Ініціативної групи є добровільним.

1.3. До складу Ініціативної групи може увійти не більше 15 осіб.

До складу Ініціативної групи можуть увійти:

представники інститутів громадянського суспільства, у т. ч. члени Громадської ради при Головному управління Міндоходів у Закарпатській області, які зарекомендували себе як активні учасники обговорення ініціатив щодо реформування податкової системи, удосконалення адміністрування податків, зборів, обов’язкових платежів, спрощення митних процедур тощо;

фахівці профільних структурних підрозділів  ГУ ДФС у Закарпатській області, на які покладено координацію роботи із взаємодії з громадськістю та забезпечення контролю за дотриманням законності.

1.4. Керівник Ініціативної групи обирається з числа громадськості шляхом відкритого голосування 2/3 голосів загального складу Ініціативної групи під час першого засідання цієї групи.

1.5. Ініціативна група у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада
2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами з питань діяльності громадськості.

2. Мета та завдання

2.1. Відпрацювання механізмів формування Громадської ради при Головному управління ДФС у Закарпатській області.

2.2. Здійснення організаційних заходів з підготовки та проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Головному управління ДФС у Закарпатській області.

2.3. Розробка методичних рекомендацій щодо процедури проведення установчих зборів (визначення дати проведення, етапів підготовки зборів, формату зразка заяви та її додатків, встановлення порядку ведення зборів, обговорення пропозицій щодо головуючого на зборах та порядку голосування, розгляд інших питань).

2.4. Визначення відповідальних за збір заяв і додатків до них, а також узагальнення наданих документів від інститутів громадянського суспільства, які виявили готовність взяти участь у проведенні установчих зборів.

2.5. Підготовка аналітичних матеріалів до установчих зборів.

2.6. Розробка порядку денного установчих зборів, форми бюлетеня для голосування та інших документів, необхідних для організації та проведення установчих зборів.

2.7. Забезпечення інформування громадськості про склад Ініціативної групи, прізвище, ім’я та контактні дані відповідальної особи, відомості про діяльність Ініціативної групи.

2.8. Підготовка повідомлень про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі у них.

2.9. Проведення засідань Ініціативної групи з питань організації та проведення установчих зборів.

2.10. Підготовка протоколів засідань.

2.11. Підготовка та затвердження списку учасників установчих зборів.

3. Основні напрями діяльності

3.1. Планування діяльності Ініціативної групи.

3.2. Здійснення організаційних заходів.

3.3. Забезпечення взаємодії з представниками інститутів громадянського суспільства та структурними підрозділами Головного управління ДФС у Закарпатській області.

3.4. Підготовка аналітичних матеріалів.

4. Права та обов’язки членів Ініціативної групи

4.1. Члени Ініціативної групи мають однакові права та несуть рівну відповідальність за свої дії.

4.2. Отримують інформацію про діяльність інститутів громадянського суспільства та обирають учасників установчих зборів.

4.3. Виконують доручення керівника Ініціативної групи за результатами засідань.

4.4. Надають пропозиції з питань організації проведення установчих зборів.

4.5. Здійснюють аналіз результатів роботи Ініціативної групи.

4.6. Беруть особисту участь в установчих зборах.