Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області

30.04.2014 -

ПРОТОКОЛ

 засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області

 

Дата та час проведення: 29 квітня 2014 року, 14 год. 00 хв.

Місце проведення: Зал засідань Головного управління Міндоходів у Закарпатській області (вул. Волошина, 52, м. Ужгород).

Присутні: на початок засідання зареєстровано 19 членів Громадської ради (список додається)

Представники територіальних органів Міндоходів у Закарпатській області:

Петріченко О.О. – в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області;

Стрічик І.П.  – в.о. начальника Чопської митниці Міндоходів;

Дацюк А.В. – начальник інформаційно-комунікаційного відділу, секретар Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

Суб’єкти господарювання (список додається)

 

Порядок денний:

 

  1. Відкриття засідання. Оголошення плану засідання.
  2. Обговорення питань діяльності ГУ Міндоходів у Закарпатській області.
  3. Обговорення питань діяльності Чопської митниці Міндоходів.
  4. Про включення до складу Громадської ради представників від громадських організацій.
  5. Про виключення членів Громадської ради, які систематично не з’являються на засіданнях.
  6. Інше.
  7. Заключне слово.

 

З питання 1 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

Суліму В.В. (голова Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області), який відкрив засідання, повідомив про кількість присутніх на засіданні членів Громадської ради, оголосив проект порядку денного та представив присутнім в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Олексія Олександровича Петріченка та в.о. начальника Чопської митниці Міндоходів Ігоря Павловича Стрічка.

 

З питання 2 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

Петріченка О.О. (в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області), який зазначив, що діяльність державних податкових органів, як була так і залишається – наповнення бюджету усіх рівнів.  Відмітив, що два з великих платників податків Закарпаття перейшли на обслуговування в спеціалізовану інспекцію у Львові, частка цих двох платників у Державному бюджеті в 2013 році складала 12%. Та, незважаючи на це, за перший квартал 2014 року Головним управління Міндоходів у Закарпатській області мобілізовано до зведеного бюджету майже 498 млн. грн., що навіть більше на 2 млн. грн. ніж за аналогічний період минулого року. Зазначив, що ГУ Міндоходів у Закарпатській області відкрите до співпраці, діалогу, пропозицій та чітких прозорих дій з бізнесом на користь нашої держави.

 

З питання 3 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

Стрічика І.П. (в.о. начальника Чопської митниці Міндоходів), який  окреслив основні надходження до бюджету з боку митниці. Зокрема, 474 млн. 232 тис. грн. надійшли до бюджету з початку 2014 року, що на 35 млн. або на 8% більше ніж за аналогічний період 2013 року. Левовій частці надходжень до бюджету сприяло спрощення митних формальностей, зокрема, електронне декларування та скорочення часу митного оформлення на митних пунктах пропуску. Відмітив посилення контролю за митними правопорушеннями, у результаті якого з початку року складено 270 протоколів про порушення митних правил, 104 протоколи, що містили ознаки кримінального злочину і, як результат – 1 млн. 867 тис. грн. направлено до бюджету.

З питання 4 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

 

Суліму В.В. (голова Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області), який ознайомив присутніх із заявами кандидатів у члени громадської ради від ГО «Прайд» - Марусенка Олександра Миколайовича; ГО Товариство «Політв’язнів і репресованих Закарпатської області» - Кіндрата Степана Степановича; від незалежної професійної спілки «Крок» - Логойду Володимира Михайловича. Запропонував через відсутність Марусенка Олександра Миколайовича перенести розгляд його кандидатури на наступне засіданні Громадської ради, а за Логойду В.М. та Кіндрата С.С. проголосувати за включення до складу Громадської ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА:        19            ПРОТИ:        0             УТРИМАЛИСЯ:    0

З питання 5 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

 

Суліму В.В. (голова Громадської ради), який запропонував через систематичну відсутність членів Громадської ради на засіданнях виключити їх зі складу Громадської ради Гойса П.Б. та Русина В.М.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА:        19            ПРОТИ:        0             УТРИМАЛИСЯ:    0

 

 

З питання 6 Порядку денного:

 

СЛУХАЛИ:

Параконну В.В. (член Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області, голова комісії з питань митної справи), яка ознайомила присутніх з резолюцією на ініціативу законодавчих змін системи влади в Україні від Координаційної громадської ради Рівненської області щодо забезпечення прав, свобод та колективної безпеки громадян України від 04.04.2014 р. та з резолюцію на ініціативу законодавчих змін системи влади в Україні від Координаційної громадської ради Рівненської області щодо зростання добробуту громадян України шляхом створення сприятливого економічного клімату в державі від 04.04.2014 р., закликала долучатися до обговорення даних резолюцій та надання пропозицій на форумі сайту Громадської ради при Закарпатській ОДА.

 

З питань 7 Порядку денного:

СЛУХАЛИ:

Суліму В.В. (голову Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області), який підбив підсумки та оголосив про закриття засідання Громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області.

 

 

 

Голова Громадської ради                                         В.В.Суліма

 

 

Секретар Громадської ради                                      А.В.Дацюк