Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протокол засідання комітету з правових питань

09.07.2015

Протокол

засідання комітету з правових питань Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області

Дата та час проведення: 7 липня 2015 року, о 14 год. 00 хв.

Місце проведення: м. Ужгород, вул. Волошина, 52

Присутні від інститутів громадянського суспільства :

на початок засідання зареєстровано 5 членів комітету (список додається)

від Головного управління ДФС у Закарпатській області:

Дацюк А.В. – начальник відділу комунікацій;

Борсенко О.В. – завсектору управління правової роботи.

Суб’єкти господарювання:

Правдюк В.Л. – директор ТОВ «Топко-Україна»

Порядок денний

                   

  1. 1.          Розгляд заяви ТОВ «Топко-Україна» щодо врегулювання судового спору з Ужгородською ОДПІ.
  2. 2.          Звіт Управління власної безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області про результати роботи за 2014 р. – I півріччя 2015 р.
  3. 3.          Звернення до Міністра фінансів України та Голови ДФС України щодо необхідності введення єдиного рахунку для податкових надходжень (податків, зборів та інших обов’язкових платежів).
  4. 4.          Громадське обговорення проектів регуляторних актів (зміни до електронного адміністрування ПДВ та ін.).

 

З питання 1 порядку денного

СЛУХАЛИ: В.М.Логойду, який привітав усіх присутніх, оголосив кількість учасників заходу, порядок денний та представив присутнім директора ТОВ «Топко-Україна» Правдюка Валентина Лаврентійовича. Виніс на обговорення розгляд заяви директора ТОВ «Топко-Україна» щодо врегулювання судового спору з Ужгородською ОДПІ. Розповів про стан розгляду даної справи, доказову базу. Наголосив на недоцільності подальшого оскарження Головним управлінням ДФС у Закарпатській області рішення Закарпатського адміністративного суду по даній справі.

Виступили:  Логойда В.М., Правдюк В.Л., Борсенко О.В., Яцко В.Ф., Кіндрат О.О.

 

СЛУХАЛИ: В.Ф. Яцка, який запропонував винести на голосування питання щодо підготовки звернення на ГУ ДФС у Закарпатській області щодо недоцільності подальшого оскарження рішення суду в справі ТОВ «Топко-Україна».

 

ГОЛОСУВАЛИ:

щодо підготовки звернення до ГУ ДФС у Закарпатській області

„за” – 4; „проти” – 0; „утримались” – 1.

 

ВИРІШИЛИ:

Підготувати звернення, яким рекомендувати ГУ ДФС у Закарпатській області визнати недоцільним подальше оскарження рішення суду.

 

З питання 2 порядку денного

СЛУХАЛИ: В.М.Логойду, який наголосив присутнім, що вже друге засідання поспіль працівники Управління власної безпеки ГУ ДФС у Закарпатській області відмовляються на запрошення комітету прийняти участь в засіданні. Зауважив, що представники даного підрозділу запрошуються з метою інформування про результати роботи та для спілкування з членами комітету. У зв’язку з такими обставинами, запропонував підготувати лист на ім’я начальника ГУ ДФС у Закарпатській області щодо уникнення спілкування працівниками Управління власної безпеки з членами комітету з правових питань Громадської ради при ГУ ДФС у Закарпатській області.

Виступили: Яцко В.Ф., Путінцев В.Ю.

 

ВИРІШИЛИ:

підготувати лист на ім’я начальника ГУ ДФС у Закарпатській області щодо уникнення спілкування працівниками Управління власної безпеки з членами комітету з правових питань Громадської ради при ГУ ДФС у Закарпатській області.

 

З питання 3 порядку денного

СЛУХАЛИ: В.М.Логойду, який розповів присутнім про триваючу реформу ДФС та системи оподаткування, зауважив що практично без уваги залишається підвищення якості роботи ДФС України щодо зручності її сервісу для платників податків. У зв’язку з цим, запропонував підготувати та надіслати звернення до Міністра фінансів України та Голови ДФС України щодо необхідності введення єдиного рахунку для податкових надходжень (податків, зборів та інших обов’язкових платежів).

СЛУХАЛИ: В.Ф. Яцка, який запропонував проголосувати за підготовку та надсилання звернення до Міністра фінансів України та Голови ДФС України щодо необхідності введення єдиного рахунку для податкових надходжень.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

щодо підготовки та надсилання звернення до Міністра фінансів України та Голови ДФС України.

„за” – 5; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 

ВИРІШИЛИ:

Підготувати та надіслати звернення до Міністра фінансів України та Голови ДФС України.

 

З питання 4 порядку денного

СЛУХАЛИ: В.М.Логойду, який розповів присутнім про зміни щодо електронного адміністрування ПДВ. Також виніс на обговорення законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень бюджету». Наголосив, що даним законопроектом передбачено зміни до Податкового кодексу України у частині встановлення однорівневої системи оскарження рішень органів ДФС, а також інші нововедення. Запровадження його положень погіршить можливості адміністративного оскарження та скоротить терміни його проведення, унеможливить проведення експертних досліджень матеріалів перевірок під час проведення процедури адміністративного оскарження. Запропонував з даного питання підготувати звернення до Комітету ВРУ з податкових та митних питань.

Виступили:  Яцко В.Ф., Кіндрат О.О.

 

 

ГОЛОСУВАЛИ:

щодо підготовки звернення до Комітету ВРУ з податкових та митних питань щодо Законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації впливу на адміністрування надходжень бюджету».

„за” – 5; „проти” – 0; „утримались” – 0.

 

ВИРІШИЛИ:

підготовки звернення до Комітету ВРУ з податкових та митних питань щодо Законопроекту.

 

 

Голова комітету з

правових питань                      В.М. Логойда