Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Персональний склад Громадської ради при ГУ Міндоходів у Закарпатській області

-

Затверджено Наказом Головного управління

Міндоходів у Закарпатській області

від 4 жовтня 2013 року №171

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Громадська організація, яка делегувала члена Громадської  ради

Голова Громадської ради

1.

Суліма Володимир Васильович

Територіальне відділення Асоціації платників податків України

Перший заступник голови Громадської ради

2.

Кілару Юлія Олександрівна

Закарпатське територіальне відділення Спілки аудиторів України

Заступники голови Громадської ради

3.

Пароконна Валентина Віталіївна

Асоціація «Європейська спілка транспортників України»

4.

Пазина Ростислав Олексійович

Громадська організація Клуб адвокатів «Колегіум»

5.

Ковчар Отто Олександрович

Закарпатська торгово – промислова палата

6.

Каламуняк Мирослава Михайлівна

Всеукраїнська громадська організація «Конгрес ділових жінок України у Закарпатській області»

 Члени Громадської ради

7.

Волощук Марта Гнатівна

Закарпатський обласний осередок Асоціації ветеранів податкової служби

8.

Голубка Ярослав Володимирович

Обласне відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України

9.

Греньо Михайло Михайлович

Спілка підприємців Закарпаття

10.

Греца Ярослав Васильович

Центр нормотворчості при юридичному факультеті УжНУ

11.

Кіндрат Олексій Олексійович

Регіональне відділення Українського союзу промисловців і підприємців у Закарпатській області

12.

Мощак Маргарита Миколаївна

громадська організація «Форум бізнесу Закарпаття»

13.

Костів Іван Васильович

Обласна організація Роботодавців «Закарпаття»

14.

Лазур Ярослав Володимирович

Закарпатська обласна організація Союзу юристів України

15.

Олексик Іван Іванович

Обласна рада профспілок

16.

Петрова Алла Олександрівна

ТРК «Даніо»

17.

Романюк Іван Іванович

Асоціація міжнародних перевізників України

18.

Поляк Володимир Тиберійович

Мукачівська міська громадська організація незалежних таксистів «ТРЕК»

19.

Сенинець Мирослав Юрійович

Мукачівська міська молодіжна громадська організація «Ініціатива»

20.

Ловска Іван Дімітрійович

Асоціація розвитку малого і середнього бізнесу та інновацій «Ужгород ХХІ – й вік»

21.

Маркусь Михайло Іванович

Місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнська асоціація фахівців з питань відновлення Платоспроможності та банкрутства» в Закарпатській області

22.

Козарь Віктор Ілліч

Асоціація безмитної торгівлі України

23.

Переста Юрій Юрійович

Громадська організація «Інженерів пожежної безпеки Закарпатської області»

24.

Путінцев Владислав Юрійович

Закарпатська обласна громадська організація Всеукраїнської громадської молодіжної організації «Блок Української Молоді»

25.

Штефуца Віталій Олександрович

Закарпатська обласна молодіжна організація «Відродження»

26.

Бобров Сергій Валер’янович

Асоціація митних брокерів України

27.

Ільків Олександр Дмитрович

Молодіжний ініціативний центр "За професійну діяльність"

28.

Гецко Ніка Миколаївна

Громадська організація "Європейська Асоціація Студентів Права м. Ужгород"

29.

Фленько Володимир Ілліч

"Інва-тур "Відродження"

30.

Молдавчук Роман Ілліч

"Комітет сприяння підприємництву Народної ради Закарпаття"

31.

Слюсаренко Вікторія Євгеніївна

Спортивний клуб "Нива - Невицьке"

32.

Бачинська Анастасія Володимирівна

Інститут державного управління та регіонального розвитку


Склад комісій Громадської Ради при Головному управлінні Міндоходів у Закарпатській області


Комісія з питань митної справи

1. Пароконна Валентина Віталіївна

2. Козарь Віктор Ілліч

3. Переста Юрій Юрійович

4. Маркусь Михайло Іванович

5. Бобров Сергій Валер’янович

6. Олексик Іван Іванович

7. Романюк Іван Іванович


Комісія з питань податкової політики

1. Каламуняк Мирослава Михайлівна

2. Волощук Марта Гнатівна

3. Костів Іван Васильович

4. Сенинець Мирослав Юрійович

5. Греньо Михайло Михайлович

6. Мощак Маргарита Миколаївна

7. Слюсаренко Вікторія Євгеніївна

8. Ільків Олександр Дмитрович

9. Фленько Володимир Ілліч


Комісія з питань захисту порушених прав суб’єктів господарювання

1. Пазина Ростислав Олексійович

2. Кіндрат Олексій Олексійович

3. Штефуца Віталій Олександрович

4. Греца Ярослав Васильович

5. Путінцев Владислав Юрійович

6. Лазур Ярослав Володимирович

7. Молдавчук Роман Ілліч


Комісія з експертно-правових питань

1. Ковчар Отто Олександрович

2. Ловска Іван Дімітрійович

3. Поляк Володимир Тиберійович

4. Голубка Ярослав Володимирович

5. Бачинська Анастасія Володимирівна

6. Гецко Ніка Миколаївна


Секретаріат

1. Дацюк Алла Володимирівна

2. Петрова Алла Олександрівна