Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Важливо для майбутніх членів Громадської ради при ГУ ДФС у Закарпатській області

17.12.2014 -

Перш ніж подавати заяву для участі в установчих зборах інститутів громадянського суспільства з обрання нового складу Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області просимо уважно ознайомитися із запропонованими рекомендаціями.

1. Заява подається на бланку інституту громадянського суспільства та  підписується уповноваженою особою.

2. До інститутів громадянського суспільства, які можуть брати участь у зборах, обирати та бути обраними до складу Громадської ради при ГУ ДФС у Закарпатській області належать: громадські, релігійні, благодійні організації, професійні спілки та їх об’єднання, творчі спілки, асоціації, організації роботодавців, недержавні засоби масової інформації та інші непідприємницькі товариства й установи, легалізовані відповідно до законодавства України.

3. Звертаємо також увагу на те, що перелік документів, які додаються до заяви, визначено Типовим положенням про громадську раду, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996.

4. Крім обов’язкових документів прохання надати пропозиції щодо Положення про майбутню Громадську раду при ГУ ДФС у Закарпатській області.

У разі виникнення додаткових запитань просимо телефонувати за таким номером:  61-38-65.

Примітка: Документи на паперових носіях приймаються до 14 січня 2015 року включно з 09 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв., а також з 13 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (крім вихідних та святкових днів) нарочно або засобами поштового зв’язку за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 52. Електронною поштою документи не приймаються!

Зразки документів знаходяться за посиланнями: заява – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/30010.doc, Додаток 1 – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/30012.doc, Додаток 2 – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/30013.doc, Додаток 3 – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/30015.doc, Додаток 4 – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/30016.doc, Проект Положення – http://zak.sfs.gov.ua/data/files/32625.doc.