Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Положення про «гарячу» телефонну лінію

25.06.2015

ПОЛОЖЕННЯ

про «гарячу» телефонну лінію Громадської ради при Головному управлінні

Державної фіскальної служби у Закарпатській області

 

 1. Це Положення розроблено відповідно до Закону України «Про звернення громадян», Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положення про Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області, з метою підвищення ефективності роботи Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області зі зверненнями громадян, об'єктивного та вчасного розгляду заяв (клопотань) і скарг згідно з вимогами законодавства України, а також врахування пропозицій (зауважень).
 2. Члени Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області, які забезпечують роботу «гарячої» телефонної лінії, у своїй діяльності керуються  Конституцією України, Законом України «Про звернення громадян», Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положенням про Громадську раду при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами України.
 3. Основним завданням «гарячої» телефонної лінії є забезпечення оперативного розгляду  звернень до Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області (надалі, Громадська рада), що подаються громадянами за єдиним телефонним номером.
 4. Функціонування «гарячої» телефонної лінії запроваджується та припиняється за рішенням Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області. Номер телефону «гарячої» лінії забезпечує керівництво Громадської ради.
 5. «Гаряча» телефонна лінія Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Закарпатській області  працює щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 09.00 год. до 18.00 год. за номером: +38 050 338 45 63.
 6. Організаційне забезпечення та загальне керівництво роботою телефонної лінії здійснює голова Громадської ради.
 7. Діловодство за зверненнями громадян, що надійшли на «гарячу» лінію, ведеться відповідно до загальних вимог з діловодства у Громадській раді.
 8. Обробка персональних даних звернень громадян, які надійшли на «гарячу» лінію, здійснюється відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 9. Робота «гарячої» лінії передбачає такий порядок дій:

9.1.звернення надходять у режимі реального часу за допомогою телефонної лінії; при фіксації звернення може бути застосовано звукозапис;

9.2.кожне звернення реєструється в день його надходження, після чого оператором готується та подається Голові Громадської ради повідомлення з обов’язковим зазначенням анкетних даних заявника, включаючи його прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання, контактий номер телефону та зміст звернення;

9.3.питання, з якими звертається платник податків, за можливості вирішуються під час телефонної розмови;

9.4.за зверненнями, що потребують детальнішого вивчення, не пізніше наступного робочого дня керівництво Громадської ради готує резолюцію з призначенням виконавця,  та строку надання відповіді заявнику та/або надсилає відповідне звернення до відповідного органу ДФС чи іншого органу для розгляду та реагування, за потребою, організовує засідання Комітету, виїзд на місце, оповіщення всіх членів відповідного Комітету чи Громадської ради про факт звернення;

9.5.виконавцям повідомлення та резолюції надсилаються у формі скан-копій через електронну пошту, факсом чи за допомогою інших засобів зв’язку;

9.6.відповідальні виконавці у межах компетенції опрацьовують звернення, відповіді державних органів та готують письмові відповіді заявникам за підписом Голови Громадської ради або заступника;

9.7.після надання остаточної відповіді заявнику звернення знімається з контролю.

 1. Оператор Громадської ради має право здійснювати звукозапис телефонних розмов та використовувати такі записи згідно з чинним законодавством України.
 2. Контроль за вчасним розглядом звернень громадян, що надійшли на «гарячу» телефонну лінію, здійснює Голова Громадської ради.
 3. Оприлюднення інформації щодо роботи «гарячої» телефонної лінії здійснюється відповідно до правил інформування органу та громадськості про роботу Громадської ради на засіданях Громадської ради.

Голова Громадської ради
при Головному управління

ДФС  у Закарпатській області                                                     Пазина Р.О.

До списку