Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Наказ ГУ ДФС у Закарпатській області від 25.04.2018 №720 "Про затвердження Персонального складу Громадської ради при ДФС у Закарпатській області"

25.04.2018

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ 

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НАКАЗ 

25.04.2018                                                  № 720


Про затвердження Персонального складу Громадської ради при ДФС у Закарпатській області

З метою забезпечення системного діалогу ГУ ДФС у Закарпатській області та Закарпатської митниці ДФС з громадськістю, відповідно до cтатті 22 Закону України від 17 березня 2011 року № 3166-VI „Про центральні органи виконавчої влади”, пункту 9 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, та враховуючи рішення установчих зборів щодо формування Громадської ради при ДФС у Закарпатській області (протокол від 19.04.2018),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад Громадської ради при ДФС у Закарпатській області згідно з додатком.

2. Начальнику відділу комунікацій управління організації роботи (Дацюк А.В.) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному суб-сайті Територіальні органи ДФС у Закарпатській області.

3. Визнати такими, що втратив чинність, наказ  ГУ ДФС у Закарпатській області від 19.02.2015 №42 „Про затвердження персонального складу Громадської ради ”.

4. Управлінню моніторингу доходів та інформаційно-звітних систем (Носова О.М.)     забезпечити внесення цього наказу до Репозиторію звітності і статистичної інформації ГУ ДФС у Закарпатській області відповідно до наказу ГУ ДФС у Закарпатській області від 14.11.14 №8.

 

Контроль  за  виконанням  наказу залишаю за собою.

 

Начальник Головного управління                                             О.О. Петріченко

Додаткові матеріали

До списку