Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

З початку грудня в Закарпатті надійшло понад 6 млн грн військового збору

23.12.2014 -

В управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують, що оперативні показники надходження військового збору станом на 23 грудня 2014 року становлять 6 млн 238 тис. грн.

Нагадуємо, Законом України від 31 липня 2014 року № 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» було введено військовий збір у розмірі 1,5 відсотка до доходів у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри. Цей Закон набрав чинності 3 серпня 2014 року і станом на 22 грудня в Закарпатській області військового збору сплачено 36,5 млн грн.

Варто зазначити, що військовий збір зараховується до державного бюджету, тому юридична особа перераховує його, як за себе так і за неуповноважений відокремлений підрозділ до бюджету за своїм місцем розташування.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області