Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Перечинщині відбувся семінар на тему: “Зміни в законодавстві стосовно виплати заробітної плати, сплати податків та зборів»

07.02.2017 -

В приміщенні Перечинської РДА, 2 лютого 2017 року, відбувся семінар на тему: “Зміни в законодавстві стосовно виплати заробітної плати, сплати податків та зборів, порядку проведення перевірок”, який провели заступник начальника Ужгородської ОДПІ – начальник Перечинського відділення Сарай Юрій Юрійович, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Закарпатській області Турянський Ярослав Іванович,  завідувач сектору Державної регуляторної служби України у Закарпатській області Ганусич Наталія Михайлівна, представник обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу – начальник відділу моніторингу соціально-економічного розвитку управління стратегічного розвитку, планування та моніторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Ганич Наталія Василівна.
Захід проходив  за участі голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, фізичних осіб-підприємців, керівників та  головних бухгалтерів  підприємств, установ, організацій різних форм власності, представників органів місцевого самоврядування та інших.
Під час семінару було розглянуто низку важливих питань, пов’язаних з останніми змінами до законодавства, обговорено порядок підвищення мінімальної заробітної плати.
Заступник начальника Ужгородської ОДПІ – начальник Перечинського відділення Юрій Сарай розповів про податкові зміни у 2017 році. Зокрема,  звернув увагу присутніх на зміни, внесені до Податкового кодексу України в частині оподаткування податком на доходи фізичних осіб та справляння єдиного податку у 2017 році; зміни щодо справляння єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування; зміни, внесені до Податкового кодексу України в частині оподаткування прибутку підприємств та заповнення декларації з податку на прибуток. Нагадав про початок кампанії декларування доходів громадян отриманих у 2016 році.
Представник Управління Держпраці Ярослав Турянський детально зупинився на всіх нововведеннях, звернув увагу роботодавців на необхідності прозорого фіксування трудових відносин з найманими працівниками, оскільки будь-які приховування та спроби обійти Закон, можуть призвести до небажаних наслідків. Між учасниками семінару відбувся жвавий діалог.  
Завідувач сектору Наталія Ганусич довела до відома присутніх загальні вимоги здійснення державного нагляду (контролю), підстави для  проведення позапланових заходів, необхідний перелік розпорядчих документів,  повноваження органу з  питань нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, права суб’єктів господарювання.
Було наголошено на повноваженнях  Державної регуляторної служби України щодо застосування норм законодавства про нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності, та звернуто увагу  суб’єктів господарювання на їх права щодо реалізації, формування  регуляторної політики в державних органах та органах місцевого самоврядування.
По закінченні семінару було звернуто увагу на більш тісну співпрацю між роботодавцями та органами фіскальної служби, виконавчої влади щодо недопущення порушень законодавства, які розглядалися на сьогоднішньому семінарі.

Перечинське відділення Ужгородської ОДПІ