Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Декларування доходів громадян Свалявщини: обов’язок з подання декларації про доходи

16.02.2017 -

З початку 2017 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року, яка триватиме до 3 травня 2017 року.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи за наслідками 2016 року виникає у тих громадян, які протягом минулого року отримували доходи, що підлягають оподаткуванню, від осіб, які не є податковими агентами, у вигляді:

- вартості успадкованого чи отриманого у дарунок майна;

- доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та/або нерухомого майна;

- доходів від надання майна в лізинг, оренду (суборенду), житловий найм (піднайм);

- інвестиційного прибутку;

- іноземних доходів.

Звертаємо увагу, що обов’язок платника податку щодо подання декларації вважається виконаним, якщо він отримував доходи:

- виключно від податкових агентів;

- від операцій продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб.

Також повідомляємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2016 року, податкову декларацію можуть подати протягом 2017 року.

Минулого року за доходи отримані у 2015 році, мешканці Свалявщини подали 211 декларацій про майновий стан, в яких задекларовано доходи в сумі 14 млн 688 тис. грн, з них нараховано податку на доходи фізичних осіб в сумі 1 млн 320 тис. грн та військового збору – 152 тис. грн. З метою отримання податкової знижки до Свалявського відділення Мукачівської ОДПІ звернулося 223 громадян яким повернуто податку на доходи фізичних осіб в сумі 197 тис. грн.

Декларація подається громадянами до податкових інспекцій за місцем реєстрації. Форма податкової декларації та Інструкція щодо її заповнення затверджена наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821.

В Центрі обслуговування платників податків Свалявського відділення громадяни можуть безоплатно отримати бланк податкової декларації про майновий стан і доходи та консультацію щодо правильності її заповнення.

За матеріалами Свалявського відділення Мукачівської ОДПІ