Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Тячівщині фахівці податкової служби провели зустріч зі школярами

28.04.2017 -

Фахівці ДПІ у Тячівському районі відкрили двері школярам Тячівської ЗОШ I –III ст. №1 ім. Гренджі-Донського. Мета зустрічі – ознайомлення молоді з організаційною структурою, основними завданнями ДПІ, заходами проведення деклараційної кампанії тощо.

Подібні заходи, що вже стали традицією, допомагають учням та майбутнім платникам податків краще зрозуміти функціональні аспекти податкових органів, набути досвіду, і краще усвідомити основні категорії в оподаткуванні, що, у свою чергу, сприяє покращенню податкової культури в суспільстві.

Зустріч відбувалась у форматі живого спілкування. В.о. начальника ДПІ у Тячівському районі Ігор Орос під час спілкування з молоддю ознайомив їх з азами податкової справи. Зокрема, з функціональними аспектами діяльності податкових органів та мотивами поведінки платників податків. Звернув увагу на особливості податкової політики держави та права і обов’язки суб’єктів господарювання платників податків, зборів та інших обов’язкових платежів, особливості їх сплати до бюджету, згідно з Податковим кодексом України. Також розповів про проведені заходи фіскальною службою щодо декларування доходів громадян, отриманих у 2016 році.

Під час екскурсії у приміщенні інспекції учні відвідали Центр обслуговування платників, де побачили як приймаються звіти від платників податків, ознайомились із структурою інспекції та реальною роботою фахівців служби, дізнались про системи оподаткування, застосування ставок та терміни сплати податків. Дізналися про електронні сервіси фіскальної служби та Акредитований центр сертифікації ключів, де безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису. Під час розповіді особливу увагу було приділено роз’ясненню негативних наслідків виплати заробітної плати «в конвертах» та неподанні декларації громадянами про отримані доходи у 2016 році.

Ігор Орос відмітив, що різноманітні заходи з майбутніми платниками податків орієнтовані на нове економічне мислення, носять комплексний узагальнюючий характер і мають на меті краще засвоєння знань, які необхідні сучасним спеціалістам для здійснення управління у сфері оподаткування.

Класні керівники 10-х класів, як платники податків, також відзначили зручність спілкування з фіскальною службою, так як можна звітувати і в електронному форматі та отримати повну, комплексну інформацію з нарахування та сплати податкових платежів.

За матеріалами ДПІ у Тячівському районі