Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про підсумки деклараційної кампанії 2016 на Свалявщині

15.05.2017

За результатами деклараційної кампанії цього року громадянами подано 241 декларацію про майновий стан та доходи, з них 16 декларацій для отримання податкової знижки. Сума задекларованого доходу становить 4 мільйони 792 тисячі гривень, з якого нараховано до сплати 355 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб та 52 тисячі гривень військового збору.

Найбільше громадяни декларували доходи у вигляді спадщини, а це 1 мільйон 504 тисяч гривень. З таких доходів нараховано 79 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 24 тисячі гривень військового збору.

На даний час декларантами вже перераховано до бюджету 179 тисяч гривень ПДФО та 16 тисяч гривень військового збору.

Нагадуємо платникам податків, що суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій річній декларації, необхідно сплатити до 1 серпня 2017 року.

Правом на податкову знижку громадяни можуть скористатися до кінця 2017 року. Для цього їм необхідно подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за місцем проживання. В ній потрібно  зазначити суму річного оподатковуваного доходу та витрат, підстави для надання такої знижки, документальне підтвердження витрат.

За матеріалами Свалявського відділення

Мукачівської ОДПІ