Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Майбутнє – за молоддю. Студенти УжНУ в Ужгородській ОДПІ

19.06.2017 -

Днями студенти третього курсу економічного факультету Ужгородського національного університету відвідали Ужгородську ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області.

Відкрив зустріч з молоддю начальник Ужгородської ОДПІ ГУ ДФС у Закарпатській області Василь Пацкан. Керівник інспекції зазначив, що основним пріоритетним напрямком у розвитку, стабільності, прозорості та діяльності фіскальної служби є прагнення докорінно змінити ставлення платників податків та звичайних громадян до служби, як до вузлової ланки в наповненні казни необхідними коштами.

– Органи ДФС – це не тільки механізм забезпечення фінансових надходжень до держбюджету, але і сервісна служба, яка має полегшити та оптимізувати співробітництво громадян, суб’єктів господарювання та держави, – наголосив Василь Пацкан. Він також розповів студентам і про подальше наближення податкового законодавства України до законодавства ЄС із урахуванням перспективи поглиблення економічної інтеграції з Європейським Співтовариством.

Насамперед, майбутні економісти ознайомилися зі структурою Ужгородської ОДПІ та реальною роботою її підрозділів, дізналися про важливість реформування органів ДФС, яке наразі триває.

Керівники структурних підрозділів інспекції ознайомили студентів з напрямками своєї роботи та зі змінами, що відбулися у податковому законодавстві, адже сьогоднішні студенти – це не тільки майбутні платники податків, які повинні орієнтуватися у податковому законодавстві, а також, надіємось, майбутні податківці.

Спілкування проходило в цікавому діалозі. Молодь дізналась і про роботу та послуги, що надаються фахівцями Центру обслуговування платників та про нові електронні сервіси, які пропонує ДФС України. Зацікавила студентів інформація і про онлайн сервіси, які функціонують на веб-порталі Державної фіскальної служби та про перспективи розширення таких сервісів.

На завершення заходу студенти розповіли про свої позитивні враження, виявили бажання наступного року прийти в ОДПІ на практику.

Насамкінець фахівці органів ДФС побажали студентам успішно закінчити навчання, стати професіоналами та свідомими громадянами, а викладачам – виховати сумлінних платників податків з високою податковою культурою.

 

За матеріалами Ужгородської ОДПІ