Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На Рахівщині більше 5 тисяч платників ЄСВ перебуває на обліку

07.06.2018 -

Ведення обліку платників податків є одним із способів податкового контролю.

З метою проведення податкового контролю платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцезнаходженням юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, місцем проживання осіб (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) їх підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Платник податків зобов'язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцями обліку, повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти, пов'язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем обліку.

За січень-травень 2018 року ДПІ у Рахівському районі на податковий облік взято 131 новоствореного платника, в тому числі 6 юридичних осіб та 125 фізичних осіб – підприємців, за аналогічний період 2017 року – 138 новостворених платників.

Водночас на 239 осіб збільшилася кількість платників єдиного внеску станом на 1 червня 2018 року в порівнянні з кількістю платників єдиного внеску станом на 1 червня 2017 року або 5220 таких платників було станом на 1 червня 2018 року.

ДПІ у Рахівському районі наголошує, що Податковим кодексом України статтею 63 передбачено, що взяттю на облік або реєстрації у контролюючих органах підлягають усі платники податків.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі