Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники Хустщини спрямували на соціальне забезпечення 182 млн грн ЄСВ

19.10.2018 -

За дев’ять місяців 2018 року до бюджету Хустщини надійшло 182,1 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що більше минулорічних показників на 37,3 млн грн. Лише за вересень платниками м. Хуст та району сплачено 21,4  млн грн єдиного внеску.

Повна виплата заробітної плати та сплата єдиного соціального внеску – обов’язок кожного працедавця, тому фіскальним органом Хустщини постійно проводиться комплекс заходів з легалізації трудових доходів громадян.

Хустське управління ГУ ДФС  нагадує, що особа, яка працює нелегально, не має змоги відстояти свої права у судах у разі конфлікту з роботодавцем, позбавлена законодавчого захисту та залежить від роботодавця, його дій по відношенню до працівників. А головне – зарплата «в конвертах» позбавляє громадян страхового стажу, необхідного для отримання пенсії.

Фіскальна служба Хустщини акцентує увагу, що саме ЄСВ є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо. Тому в черговий раз закликаємо працедавців регіону сумлінно ставитись до виконання своїх конституційних обов’язків – своєчасно та в повному обсязі сплачувати податкові зобов’язання. 

За матеріалами Хустського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області