Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівництвом Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області проведено засідання з представниками місцевої влади

22.10.2018 -

19 жовтня 2018 року в приміщенні Хустської міської ради відбулось засідання представників міської влади та фіскальної служби, на якому було розглянуто питання щодо вжиття заходів по зменшенню кількості боржників.

У засіданні взяли участь начальник Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області М. Мондич, Хустський міський голова В. Кащук та його перший заступник І. Фетько, секретар ради В. Ерфан, керівники управління з питань майна, комунальної власності, управління фінансування Виконавчого комітету Хустської міської ради, а також керівники підприємств, бухгалтери та підприємці.

Серед основних питань було розглянуто питання росту податкового боргу по м. Хуст. Так, станом на 01.01.2018 року податковий борг склав 9150,8 тис. грн, станом на 01.10.2018 року – 9649,3 тис. грн, у т.ч. по фізичних особах – підприємцях – 976,7 тис. грн. Серед основних платежів, по яких боргують підприємці: оренда землі – 73,1 тис. грн, земельний податок – 5,9 тис. грн, податок на нерухоме майно (не житлове) – 228,8 тис. грн, податок на нерухоме майно (житлове) – 62,1 тис. грн, ПДФО – 241,4 тис. грн.

Пропозиціями щодо вирішення проблемних питань, розглянутих на описаній зустрічі, стали: 1) спілкування з боржниками та їх представниками в телефонному режимі на предмет з´ясування всіх необхідних питань з метою погашення боргу; 2) по найбільш крупних боржниках організувати зустрічі з начальником Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області М. Мондич; 3) залучити представників органів місцевої влади для вирішення вказаного проблемного питання; 4) залучити місцеві ЗМІ для здійснення відповідних повідомлень та інформування платників податків про необхідність вчасної сплати податків тощо; 5) про вжиті заходи та їх результати інформувати начальника Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області М. Мондича та Хустського міського голову В. Кащука.

 За матеріалами Хустського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області