Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Рахівщині радились, як вирішити проблему Заборгованості зі сплати ЄСВ

30.10.2018 -

Своєчасна сплата єдиного соціального внеску гарантує громадянам право на соціальний захист, захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення, – зауважують фахівці ДПІ у Рахівському районі.

Днями в приміщенні Рахівської РДА відбулася спільна нарада представників органів місцевої влади та фіскальної служби району з питань заборгованості зі сплати ЄСВ.

На спільній нараді були присутні перший заступник голови Рахівської РДА В.Турок; голова комісії з реорганізації, перший заступник начальника ДПІ у Рахівському районі А.Арділан; в.о.заступника начальника Тячівського об’єдна-ного управління ПФУ Закарпатської області П.Пранничук; начальник районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Д.Тулайдан; начальник управління економічного розвитку Рахівської РДА Д.Рущак; начальник відділу праці та соціальних зв’язків управління соціального захисту населення Рахівської РДА В.Липчак; державний інспектор праці управління Держпраці у Закарпатській області Е.Дудаш.

А.Арділан повідомив, що наразі борг зі сплати ЄСВ у Рахівському районі значно зріс, порівняно з минулим роком. Зокрема, збільшення боргу відбулося за рахунок відображення в картках платників, які перебувають на загальній системі оподаткування, квартального нарахування ЄСВ відповідно до абз.3 ч.8 ст.9 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. N2464-VI (у редакції внесеній Законом України від 03.10.2017 р. N2148-VIII).

У свою чергу орган державної фіскальної служби звертає увагу платників на погашенні заборгованості, у разі несвоєчасної сплати єдиного внеску та  погашення боргу формуються податкові вимоги, які передаються до державної виконавчої служби для примусового виконання.

На засідання також було викликано суб’єктів господарювання – найбільших боржників по сплаті ЄСВ до бюджету. В ході розмови з ними було вирішено, що їм необхідно провести звірки з наявних боргів з Рахівським управлінням ГУ ДФС у Закарпатській області. Запропоновано і в подальшому застосовувати практику запрошення на засідання підприємців та керівників підприємств, згідно з поданим Рахівським управлінням ГУ ДФС списку боржників зі сплати єдиного соціального внеску.

За матеріалами ДПІ у Рахівському районі