Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Тячеві радились, як зменшити заборгованість зі сплати ЄСВ

20.12.2018 -

У Тячеві відбулася спільна нарада за участю в.о. начальника Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Віти Вередюк та начальника Тячівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Сергія Данилича. Під час наради обговорювалось питання співпраці щодо вжиття заходів по зменшенню заборгованості по ЄСВ.

В.о. начальника Тячівського управління ГУ ДФС повідомила, що за листопад поточного року сформовано 1872 вимог, з них 13 - по юридичних особах на суму понад 109 тис. грн. Ці вимоги надіслані боржникам і вразі їх не погашення, після спливу строку для узгодження будуть надіслані до виконання до Тячівського районного відділу ДВС.

В ході вжитих заходів протягом листопада 421 боржником погашено боргу з ЄСВ більше 1  млн грн.

У ході наради також зазначено, що управлінням Пенсійного фонду проведено повний аналіз списку всіх боржників – по місцю їх проживання, родичів та знайомих. Списки надано територіальним громадам, сільським та селищним радам.

Станом на 1 грудня 2018 року заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску становить понад 29 млн грн по 2384 боржниках (юридичних особах та фізичних особах-підприємцях).

В кінці наради наголошено, що для забезпечення в повному обсязі  виплати грудневих пенсій, необхідно вжити більш вичерпних заходів, спрямованих на погашення існуючої заборгованості та недопущення їх зростання в майбутньому.

За матеріалами Тячівського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області