Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Хустщині представники ДФС взяли участь в засіданні комісії з питань погашення заборгованості

14.03.2019 -

В приміщенні Хустської РДА 11 березня 2019 року відбулось засідання постійно діючої комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

У засіданні взяли участь представники Хустської РДА, Хустської виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості по Хустському району, Хустського об´єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області, відділу статистики у Хустському районі, сектору погашення боргу Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області.

На розгляд комісії було винесено питання стану наявності боргу по сплаті єдиного внеску, виплати заробітної плати, пенсій, податкового боргу фізичних осіб – підприємців та підприємств району. Окремо було заслухано Поповича М.М. – заступника голови комісії – заступника голови РДА, який інформував присутніх про стан погашення заборгованості, зокрема, з ЄСВ, податковому боргу тощо. Також наголосив, що станом на день проведення засідання заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах, установах, організаціях Хустського району відсутня.

Рішко А.М. – начальник Хустського об´єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області інформувала членів комісії, що із загального списку боржників по сплаті ЄСВ були повідомлені всі платники про наявність у них заборгованості по єдиному внеску, внаслідок чого відбулося часткове погашення заборгованості на суму 88 тис. гривень.

Завідувач сектору погашення боргу Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Шмонько Н.В. повідомила, що станом на 01.03.2019 року заборгованість по єдиному внеску слала 4 898 тис. грн, що на 217,1 тис. грн менше, ніж станом на 01.02.2019 року. Кількість боржників склала 372, у т.ч. 362 фізичні особи – підприємці та 10 юридичних осіб.

Відтак за результатами засідання комісії було вирішено: членам комісії вживати всіх необхідних заходів щодо зменшення заборгованості зі сплати єдиного внеску; організувати зустрічі начальника Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області та начальника Хустського об´єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області з боржниками; за несвоєчасну сплату ЄСВ до платників податків застосувати відповідні штрафні санкції та заходи адміністративного впливу; вимоги про сплату недоїмки з ЄСВ направити до виконавчої служби для вжиття відповідних дій по стягненню заборгованості; на наступне засідання комісії запросити фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, що матимуть непогашені суми боргу.

 За матеріалами Хустського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області