Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Питання неправомірної реєстрації юридичних осіб обговорювали в Хусті

17.04.2019 -

15 квітня 2019 року в приміщенні Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області відбулась зустріч керівництва управління з громадянами м. Хуст та району щодо обговорення питання неправомірної реєстрації юридичних осіб за адресами, де, насправді, ці юридичні особи не знаходяться.

У засіданні взяли участь заступник начальника – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Пасічник В.В., завідувач сектору погашення боргу Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Шмонько Н.В., старший державний інспектор з юридичних питань Хустського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Олас Т.І. та громадяни м.Хуст.

Так, працівниками управління було опрацьовано юридичні особи, які змінили своє місцезнаходження з інших областей на м.Хуст та Хустський район. В процесі опрацювання було виявлено п’ять юридичних осіб, які своєю адресою обрали м.Хуст, однак за цією адресою не заходяться. З власником нежитлового приміщення – магазину, що розташований за адресою, де зареєструвались ці особи, було обговорено питання неправомірної реєстрації юридичних осіб.

Було визначено, що жодне із зазначених підприємств з ним, як з власником майна, договору оренди не укладало. Підприємства та їх посадові особи за описуваною адресою не знаходяться і ніколи не знаходились, їхнє майно відсутнє. Таким чином, вказаний факт неправомірної реєстрації порушує право власності громадянина. Крім того, дані підприємства мають податковий борг, а тому на адресу в м.Хуст надсилались листи з вимогами, що турбували власника майна.

За результатами зустрічі було прийнято рішення про вихід з даної ситуації шляхом звернення до суду з позовом про усунення перешкоди у користуванні належному позивачу майном, які чиняться відповідними юридичними особами, шляхом скасування запису в Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, пов’язаних із зміною місцезнаходження останніх.

За матеріалами Хустського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області