Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці Ужгородщини провели зустріч з органами місцевого самоврядування щодо сплати місцевих податків

27.06.2019 -

Сьогодні в приміщенні Ужгородської райдержадміністрації відбулась чергова зустріч фахівців Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області з головою Ужгородської райдержадміністрації Ерікою Кинєв та головами виконавчих комітетів сільських та селищних рад району.

Василь Пацкан – начальник Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області зазначив, що метою цієї зустрічі є обговорення питань з напрацювання спільних заходів щодо залучення громадян до сплати земельного податку, орендної плати за землю та сплата податку на нерухоме майно.

Заступник начальника Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб – Юрій Орел повідомив, що по Ужгородському району в поточному році платникам земельного податку сформовано 37113 податкових повідомлень-рішень на суму майже 4,9 млн грн, платникам орендної плати 50 податкових повідомлень-рішень на суму 0,4 млн грн, по податку на нерухоме майно 2969 податкових повідомлень-рішень на суму понад 1,4 млн грн. За словами посадовця, зазначені суми є вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів. Тому забезпечення їх сплати має стати пріоритетним напрямком роботи як податківців так і присутніх керівників.

Звертаючись до керівників органів місцевого самоврядування начальник Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Василь Пацкан зазначив, що фіскальна служба щороку до 1 липня надсилає громадянам повідомлення про сплату земельного податку та орендної плати. Для того, щоб і цьогоріч вони вчасно могли сплатити нараховані суми, необхідно спільними зусиллями забезпечити своєчасне отримання громадянами податкових повідомлень-рішень.

Начальник Ужгородського управління ГУ ДФС у Закарпатській області зауважив, що спільним завданням податківців та голів сільських рад має стати проведення інвентаризації землі, забезпечення повного обліку земельних ділянок, нерухомості як житлової так і не житлової та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

На завершення зустрічі Василь Пацкан відзначив, що органи місцевого самоврядування та фіскальної служби завжди відкриті до конструктивного діалогу.

За матеріалами Ужгородського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області

Фотоматеріали по темі

/
  • Податківці Ужгородщини провели зустріч з органами місцевого самоврядування щодо сплати місцевих податків