Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Податківці та бізнес-спільнота Тячівщини говорили про легалізацію працівників та сплату ЄСВ

17.07.2019 -

На початку липня 2019 року у приміщенні актового залу Тячівської Міської ради відбулася зустріч начальника Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Сими Євгена Юрійовича, заступника начальника управління  – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області Шупи Романа Йосиповича за участю першого заступником Тячівського міського голови Клебана Івана Ярославовича  з  фізичними особами – підприємцями громади. На засіданні розглядалося питання дотримання вимог податкового та законодавства про працю, зокрема, про недопустимість використання найманої робочої сили без укладання з працівниками трудових угод. До відома підприємців доведено інформацію про кількість найманих працівників у І кварталі 2019 року.

Працедавців інформовано також про необхідність легалізації найманих осіб та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску, а також про розмір фінансових санкцій за порушення податкового та трудового законодавства України.

Окремим суб’єктам господарювання надано термін для виправлення ситуації з кількістю найманих осіб – до 1 липня 2019 року.

На зустрічі обговорено також питання щодо тісної співпраці керівництва Тячівської ОТГ та Тячівського управління ГУ ДФС у  Закарпатській області щодо вирішення проблемних питань при адмініструванні  податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та  ін.

За матеріалами Тячівського управління ГУ ДФС у Закарпатській області