Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Завдяки податковій міліції Закарпаття бюджет отримав понад 1,8 млн грн

13.07.2017 -

Протягом першого півріччя 2017 року за матеріалами оперативного управління податкової міліції Закарпатської області внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо 26 кримінальних проваджень, 7 з яких належать до тяжких та особливо тяжких. Відтак наразі державі відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях на загальну суму 1 млн 869 тис. грн.

Загалом протягом шести місяців поточного року працівники оперативного управління органів ДФС Закарпаття припинили 10 фактів незаконного виробництва та обігу підакцизних товарів, внаслідок чого вилучено товарно-матеріальні цінності підакцизної групи на загальну суму понад 6,2 млн грн. Зокрема, з них: 176 272 пачки тютюнових виробів вартістю понад 4 млн грн; 250 л. спирту на суму 37,3 тис. грн; 3018 л. лікеро-горілчаних виробів на 502 тис. грн; 5 транспортних засобів, вартістю понад 1,6 млн грн.

Також з початку року на території області виявлено та ліквідовано 2 підпільні цехи з виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Варто зазначити, що податкова міліція органів ДФС краю має чіткі напрями діяльності і працює виключно в межах, визначених законодавством. Наразі в області триває ряд оперативно-профілактичних заходів в рамках операцій «Акциз-2017» та «Рубіж-2017».

ДФС у Закарпатській області