Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівництво ГУ ДФС Закарпаття привітало бухгалтерів найсумлінніших підприємств області

13.07.2017 -

В Ужгороді керівництво ГУ ДФС у Закарпатській області долучилось до привітань бухгалтерів з нагоди їхнього професійного свята, яке відзначають в Україні 16 липня.

У зустрічі, яка проходила в «Ужгородському прес-клубі», взяли участь Юрій Сакалош – заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області, Марта Волощук – голова Закарпатського територіального відділення Асоціації платників податків України АППУ, Юлія Кілару – голова Закарпатського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Вікторія Бердишева – заступник голови Закарпатського територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, Катерина Ненько – регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік», бухгалтери підприємств Закарпаття та журналісти.

За словами Юрія Сакалоша, бухгалтерська справа досить важке та рутинне заняття, а робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає колосальну кількість сил і часу, однак у ринкових умовах попит на бухгалтерські послуги збільшується, а вимоги до їх якості – зростають.

– Від імені Головного управління ДФС у Закарпатській області і всіх його працівників прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Дякуємо, вам за наполегливість та службу на благо нашої економіки, за те, що, дотримуючись закону, працюєте в правовому полі і стаєте прикладом для інших. Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги, – наголосив  Юрій Сакалош. Також заступник начальника ГУ ДФС у Закарпатській області відзначив головних бухгалтерів підприємств області подяками за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня бухгалтера.

Відтак з привітаннями та словами вдячності до бухгалтерів звернулися всі учасники заходу, після чого обговорили сучасний стан бухгалтерської справи на Закарпатті та в України в цілому.

Варто зазначити, що свою історію День бухгалтера розпочав з 16 липня 1999 року, коли Президент України підписав Закон «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки.

ДФС у Закарпатській області

Фотоматеріали по темі

/
  • Керівництво ГУ ДФС Закарпаття привітало бухгалтерів найсумлінніших підприємств області