Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Працівника митного посту «Вилок», якого затримали за хабар, вже два рази звільняли

10.08.2017 -

– Сьогодні тільки лінивий не коментує ситуацію із затриманням працівника митного посту «Вилок» під час отримання неправомірної винагороди. У цьому контексті, я би хотів зазначити, що цього працівника, який розпочав свою трудову діяльність із колгоспу ім. Леніна, вже два рази звільняли із митниці – в 2012 та 2014 році. Але кожного разу він, завдяки рішенням суду, поновлювався на посадах. Проте, як кажуть в Закарпатті, напевно потрібно «дотричі», – зазначає в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС Станіслав Балуєв.

За словами керівника митниці, затриманий у системі митних органів розпочав свою діяльність у 1989 році на посаді інспектора Чопської митниці. Працював він і в Закарпатті, і на Львівщині.

– Дуже прикро, що деякі працівники, які пропрацювали десятки років на митниці, паплюжать авторитет і честь своїх колег. Зараз сотні співробітників Закарпатської митниці, незважаючи на незначні зарплати, постійне дошкуляння суспільства на кшталт: «на митниці працюють тільки корупціонери», кожного дня протидіють контрабанді, захищають економічні інтереси держави, забезпечують мільярдні надходження до бюджету. Можливо це дещо пафосні слова, але я переконаний у службовій професійності працівників митної служби Закарпаття, – наголошує Станіслав Балуєв.

– Наразі затриманий працівник відсторонений від роботи, проводиться дисциплінарне провадження, – підкреслює в.о. начальника Закарпатської митниці ДФС.

ДФС у Закарпатській області