Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Закарпатська митниця: на номерному майданчику виявлено зварювальний шов не заводського походження

14.06.2018 -

Про це стало відомо після того, як до здійснення митного огляду «MERCEDES-BENZ SPRINTER» працівники Закарпатської митниці ДФС залучили спеціаліста-експерта.

Ввозив цей транспортний засіб через митний пост «Вилок» Закарпатської митниці ДФС громадянина Румунії. Іноземець до митного оформлення, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав паспорт громадянина Румунії, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та доручення на право користування автомобілем.

При здійсненні ідентифікації номера кузова з товаросупровідними документами у працівників митниці виникла необхідність залучення експерта.

Відтак в ході здійснення митного огляду транспортного засобу встановлено, що в межах символів номера кузова на номерному майданчику виявлено зварювальний шов не заводського походження, а також в місцях кріплення номерної деталі до суміжних деталей виявлені сліди ремонтно-зварювальних робіт.

Таким чином, громадянин Румунії здійснив дії спрямовані на переміщення через митний кордон України транспортного засобу з приховуванням від митного контролю, шляхом надання документів, що містять неправдиві дані щодо номерного позначення кузова.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил, тимчасово, до рішення суду, транспортний засіб 2014 року випуску, вартістю майже 359 тис. грн, вилучено.

ДФС у Закарпатській області