Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Щодо дотримання граничних сум розрахунків

12.09.2018 -

Національний банк України постановою Правління від 25.11.2016 № 407 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 06 червня 2013 № 210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою (далі – Постанова) з 04 січня 2017 року зменшив граничну суму розрахунків готівкою за участю фізичних осіб зі 150 тис. грн. до 50 тис. гривень. Так, Постановою передбачено граничну суму розрахунків готівкою між фізичною особою та підприємством (підприємцем) протягом одного дня в розмірі 50 тис. грн., а також фізичних осіб між собою за договорами купівлі-продажу, які підлягають нотаріальному посвідченню, розмірі 50 тис. грн.

Фізичні особи мають право здійснювати розрахунки на суму, яка перевищує 50 тис. грн., шляхом перерахування коштів з поточного рахунку на поточний рахунок, внесення та/або перерахування коштів на поточні рахунки (у тому числі на депозит нотаріуса на окремий поточний рахунок у національній валюті).

На сьогодні аналогічні вимоги передбачені постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 «Про затвердження Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні».

 ДФС у Закарпатській області