Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З Ювілеєм, Марто Гнатівно!

16.04.2019 -

Сьогодні, 16 квітня 2019 року, Голова Закарпатської ОДА – Геннадій Москаль вручив Марті Волощук – голові ТВ АППУ у Закарпатській області найвищу відзнаку Закарпатської обласної державної адміністрації – «За заслуги перед Закарпаттям». Нагороду неофіційно називають «Золотий ведмедик». Її присуджено Марті Волощук за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову громадянського суспільства та утвердження демократичних цінностей, високий професіоналізм та з нагоди Дня народження.

Колектив Головного управління ДФС у Закарпатській області вітає з Днем народження Марту Волощук – голову ТВ АППУ у Закарпатській області, доцента кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права УжНУ.

Іменинниця працювала понад 40 років у фінансовій сфері, очолювала податкову інспекцію, яка була утворена із здобуттям українською державою Незалежності. Десятки років Марта Гнатівна займається викладацькою діяльністю, автор підручників. Для багатьох студентів та працівників податкової служби її професіоналізм, багаторічна, послідовна та наполеглива праця – приклад для наслідування.

– Марто Гнатівно, вітаємо з ювілеєм у три чверті століття! Кажуть, що 75 – вік мудрості, шани, пошани і слави. А ми бажаємо, щоб для Вас він також був віком міцного здоров’я, бадьорості, радості, благополуччя й душевного родинного тепла, – такими словами привітав іменинницю Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДФС у Закарпатській області та передав їй подяку від виконуючого обов’язки Голови ДФС Олександра Власова.

Довідково: Волощук Марта Гнатівна в квітні 1990 року призначена начальником Державної податкової інспекції в Закарпатській області, а в 1996 році – головою Державної податкової адміністрації в Закарпатській області.

В серпні 2004 року обрана головою ради Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області, тричі переобиралась і залишається головою ради до наступних виборів.

У 2006 році заснувала спільно з ветеранами ДПС України ВГО «Асоціація ветеранів ДПС України», а в квітні 2007 року – місцевий осередок в Закарпатські області.

Викладає в Ужгородському національному університеті та має вчене звання доцента кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного та європейського публічного права УжНУ.

Волощук Марта Гнатівна є засновником і членом Правління ГО «Спілка генералів», ГО «Рідне Закарпаття», ГО «Жінка Закарпаття».

Має звання «Заслужений економіст України», Генерал податкової служби та нагороди Орден «Знак пошани», Орден «За заслуги» ІІІ ступеня, Орден «Княгині Ольги» ІІІ ступеня.

ДФС у Закарпатській області

Фотоматеріали по темі

/
  • З Ювілеєм, Марто Гнатівно!