Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Олексій Петріченко вручив дипломи випускникам

02.07.2014 -

У Закарпатській обласній філармонії вручили дипломи 201 випускнику Природничо-гуманіратного коледжу УжНУ. Можливо, хтось з них у майбутньому поповнить ряди податківців та митників, принесуть із собою ентузіазм, нові ідеї, готовність працювати чесно й відкрито, а також  бажання удосконалювати фіскальну службу.

На урочистій події був присутній в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Олексій Петріченко.

– 11 років тому, мені так само, як і вам, вручили диплом молодшого спеціаліста. Сьогодні для Вас завершився великий і важливий етап вашого життєвого шляху. Від усієї душі вітаю вас, ваших педагогів та батьків з цим святом. Упевнений, що кожен випускник зможе реалізувати накопичені за роки навчання знання та вміння, і знайде свою дорогу: продовжить навчання у виші чи піде працювати за обраним фахом. Бажаю Вам здійснення мрій і планів, успіхів і високих досягнень. Але пам'ятайте, що все життя людини – це суцільне навчання. Від усієї душі бажаю Вам досягти успіху насамперед у цій науці – науці життя, і тоді все інше прийде саме. Сподіваюсь що Ви станете активними, свідомими громадянами і платниками податків, котрі дбатимуть про економічне процвітання нашої з вами держави. Адже тільки керуючись принципом «Я дбаю про країну, а потім країна подбає про мене», можна побудувати могутню розвинену державу, – звернувся до випускників в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Закарпатській області