Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Митне оформлення словацького гуманітарного вантажу пройшло за спрощеною процедурою

27.01.2015 -

Сьогодні, 27 січня 2015 року, на митний пункт пропуску «Ужгород» заїхало 6 вантажівок із гуманітарним вантажем. Транспортні засоби, що пройшли контроль зі словацької сторони, на території України зустрічали перший заступник голови Закарпатської облради Михайло Попович, Генконсул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур'янова та заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Михайло Свида.

Постановою Кабінету міністрів України від 8 жовтня 2014 року №566 «Про питання митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги» передбачено, що на період проведення антитерористичної операції пропуск через митний кордон України, декларування та митне оформлення гуманітарного товару, який надається урядами інших держав через уповноважені ними організації, здійснюється без застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Тому одяг, взуття, палатки, індивідуальні засоби захисту та інший вантаж вагою майже 37 тис. кг та вартістю 469 764 Євро, – все, що надав уряд Словаччини швидко дістанеться пункту призначення.

Нагадуємо, що ця гуманітарна допомога для України від Словаччини не перша. Так,  наприклад, 4 червня 2014 року  через пункт пропуску «Ужгород» також заїжджала гуманітарна допомога, на загальну суму понад 28 000 євро. Тоді вантаж призначався переміщеним з Кримського півострова до материкової частини України військовослужбовцям та їх сім’ям, зокрема, це були електрогенератори, освітлювальні прилади, посуд тощо.

    Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області