Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Заяви ліквідаторів Мужіївського золоторудника про податковий тиск не відповідають дійсності

17.02.2012

Рішення посадових осіб Берегівської об’єднаної державної податкової інспекції щодо золоторудника приймалися у відповідності до чинного законодавства.
За заявою Управління Пенсійного фонду у 2008 році було розпочато процедуру банкрутства товариства з обмеженою відповідальністю «Закарпатполіметали» (Мужіївський золоторудник), а у 2010 році підприємство було визнано банкрутом і тоді ж було розпочато ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатора. Одним з кредиторів підприємства визнано також податкову інспекцію з кредиторськими вимогами на суму несплачених податкових зобов’язань  та штрафних санкцій.
Оскільки остання планова документальна перевірка ТОВ «Закарпатполіметали» охопила період до жовтня 2006 року, Берегівською ОДПІ відповідно до Податкового кодексу України (через неподання в установлений строк податкових декларацій, а також порушення провадження у справі про банкрутство платника податків) було прийнято рішення про проведення позапланової виїзної документальної перевірки.
Однак ліквідатор ТОВ «Закарпатполіметали» відмовив у допуску до перевірки та наданні документів для її проведення. Берегівська ОДПІ прийняла рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків. На початку лютого 2012 року Львівський апеляційний адміністративний суд визнав обґрунтованим умовний адміністративний арешт майна ТОВ «Закарпатполіметали».
Крім цього, на сьогодні триває ряд судових процесів за участю ТОВ «Закарпатполіметали» у судах різних інстанцій, в яких рішення ще не прийняті. Тому незрозумілими є мотиви заяв представника ліквідатора золоторудника перед засобами масової інформації за годину до чергового судового засідання в одній з таких справ.
Внаслідок відмови ліквідатора у наданні документів для проведення перевірки податкова служба досі не може належно виконати заходи податкового контролю. Тому заяви про те, що працівники податкової служби тиснуть на ліквідаторів Мужіївського золоторудника, не відповідають дійсності.
                                
    

ДПС у Закарпатській області