Територіальні органи ДФС
у Закарпатській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Загальна інформація щодо реконструкції пункту пропуску «Ужгород-Вишнє Нємецьке»

13.10.2015

Закарпатська митниця ДФС виступає партнером в підготовці та реалізації великомасштабних проектів, що фінансуються з фондів ЄС в рамках Програми прикордонного співробітництва «Європейський інструмент сусідства та партнерства»:

Проект - «Модернізація та реконструкція пунктів пропуску на словацько-українському кордоні».

Партнери проекту - Головний партнер проекту – Фінансове управління Словацької Республіки; Партнер 1 – Міністерство фінансів Словацької Республіки; Партнер 2  - Державна фіскальна служба України;  Партнер 3 -   Закарпатська митниця ДФС.

Загальний бюджет проекту – 7.550.000 Євро, в тому числі внесок з фондів ЄС – 6.795.000 Євро.  

Мета та цілі проекту -   

Загальний бюджет словацьких партнерів складає 3.480.000 Євро та розподілений на наступні заходи:

1. Реконструкція словацької інфраструктури пункту пропуску «Малі Селменці-Велке Слеменце»;

2. Розширення стику доріг та реконструкція інфраструктури словацької частини пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке»;

3. Закупівля обладнання.

Загальний бюджет українських партнерів складає 4.070.000 Євро та розподілений на реконструкцію існуючих митних споруд на пасажирському напрямку пункту пропуску „Ужгород-Вишнє Нємецьке”.

Стан реалізації проекту – 12.03.2013р. підписаний Грантовий контракт. Початок реалізації проекту – з 01.04.2013р. Термін реалізації проекту – 33 місяці. Головним партнером та Єврокомісією погоджено пролонгацію дії проекту на  2016 рік. Проект пройшов державну реєстрацію в Мінекономрозвитку і торгівлі України.

Проект відкориговано з врахуванням нових стандартів ціноутворення у будівництві та модернізації обладнання в цінах 2014 року.

За результатами проведення процедури відкритих торгів 09.09.2015р. було підписано договір підряду з будівельною організацією ТОВ «Торговий Дім Укрвторресурс» на закупівлю робіт по проекту: «Реконструкція існуючих та будівництво нових об’єктів інфраструктури пункту пропуску «Ужгород» ІІ черга (пасажирський напрямок) та ”Влаштування стику доріг (ув’язка ) пункту пропуску „Ужгород” зі словацькою стороною”  в рамках проекту Програми прикордонного співробітництва ЄІСП «Модернізація та реконструкція пунктів пропуску на словацько-українському кордоні».

У зв’язку з початком робіт з реконструкції, було запроваджено обмеження руху в пункті пропуску «Ужгород» та здійснено перекриття ділянки виїзду з України пасажирської частини пункту пропуску. Рух легкових автомобілів та автобусів здійснюється безперешкодно за тимчасовою схемою на в’їзній ділянці пасажирської частини пункту пропуску «Ужгород».

Також за результатами проведення процедури відкритих торгів укладено договір з ФОП Генсецьким Михайлом Петровичем на здійснення технічного нагляду при проведенні робіт з реконструкції. Договір на здійснення авторського нагляду укладено з проектною організацією-автором проекту ТОВ «Аргонавт».